2019
Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawliczka w Bojszowach
Szkoła Podstawowa nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Bytomiu
Zespół Szkół Usługowo-Rzemieślniczych w Bytomiu
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. Kardynała Prymasa Augusta Hlonda w Chorzowie
V Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Katowicach
II Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Ligonia w Chorzowie
Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Chorzowie
Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Chorzowie
Szkoła Podstawowa nr 14 w Chorzowie
Zespół Szkół im. Wł. Szybińskiego w Cieszynie
II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Cieszynie
Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Gierałtowicach
IV Liceum Ogólnokształcącego im. Orląt Lwowskich w Gliwicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gminie Ornontowicce
Technikum nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie
Szkoła Podstawowa nr 9 w Jaworznie
Technikum Energetyczne w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie
Technikum nr 15 im. Tomasza Klenczara w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Mikołaja Kopernika w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 37 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Ks. Jana Twardowskiego w Katowicach
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 2 w Katowicach
Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w Katowicach
Zespół Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach
Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego im. Józefa Rymera – I Wojewody Śląskiego w Katowicach
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Adama Kocura w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Władysława Szafera w Katowicach
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 im. Stanisława Staszica w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Dziewięciu Górników z Wujka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 66 im. Janusza Korczaka w Katowicach
KS Rozwój Katowice
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Juliusza Ligonia w Katowicach
XIV Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego w Katowicach
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Św. Barbary w Katowicach
Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w Katowicach
II Liceum Ogólnokształcące w Mikołowie im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
Szkoła Podstawowa nr 12 im. Józefa Janika w Mikołowie
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Mysłowicach
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich w Pyskowicach
Zespół Przedszkolno-Szkolny w Rostarzewie
Szkoła Podstawowa nr 27 im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej
Zespół Szkół nr 2 w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 z Klasami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Rudzie Śląskiej
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Rudzie Śląskiej
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Bolesława Prusa w Siemianowicach Śląskich
Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika w Siemianowicach Śląskich
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu
II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu
Szkoła Podstawowa nr 40 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Rudolfa Zaręby w Tychach
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Powstańców Śląskich w Tychach
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. C. K. Norwida w Tychach
Centrum Edukacji w Zabrzu
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Dąbrowskiej w Zawierciu
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Sosnowcu